امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
حذف تبلیغات


ad

نمایش مکان شما در نقشه گوگل

 

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که بخواهید مکان حال حاضر شرکت و فروشگاه خود را در روی نقشه گوگل در سایت خود نمایش دهید

و در اخر  یک عکس از نقشه انداخته و همان را در سایت نشان دهید.

اما ما در این پست  آموزشی به شما میدهیم که با استفاده از آن میتوانید مکان خود را در نقشه داینامیک و قابل حرکت سایت گوگل به نمایش عموم بگذارید .

 

Area-show-in-Google-Map

برای این کار کافیست ابتدا کدهای جاوا اسکریپت زیر را در بین تگ head در بالای وب سایت خود قرار دهید :

 

 

حال div ( دیویژن ) زیر را در تگ body و در هر قسمتی که میخواهید در وب سایت نمایش داده شود کپی نمایید :

 

 

نکته ۱ : در این خط (var myCenter=new google.maps.LatLng(35.725514,51.411389 , به جای دو شماره آخر این خط , شما باید مکان جغرافیایی که همان x و y مکان شما در نقشه میباشد را بنویسید . برای راحتی کار میتوانید به آدرس http://map.google.com بروید و در آنجا مکان دلخواه خود را بیابید , سپس بر روی همان نقطه از نقشه که میخواهید کلیک راست نمایید و سپس گزینه ?what’s here را انتخاب نمایید . با این کار میبینید که در بالا سمت چپ صفحه , نقاط x و y مکان شما نمایان میشود .

نکته ۲ : در این خط zoom:17 , به جای عدد ۱۷ میتوانید زوم پیش فرض نقشه خود را انخاب نمایید . طبیعتا هر چه کمتر باشد , مکان شما از دورتر و بالاتر نمایش داده میشود و هر چه بیشتر باشد مکان شما نزدیکتر و پایین تر در نقشه نمایش داده میشود . ( ۱۷ عدد مناسبی است ) .

نکته ۳ : در خط مربوط به div که برای نمایش این نقشه در مکان دلخواه شما میباشد , میتوانید اندازه width و hright نقشه رو کمتر و بیشتر نمایید تا به اندازه دلخواه خود برسید . ( پیش فرض ۶۰۰ در ۳۵۰ میباشد ).

در باکس دانلود می توانید فایل ساخته شده در این زمینه را دریافت کنید.
 

 

 

لینک کوتاه :http://www.rahjo.net/dlscript/?p=260

عضویت